Ettevõttest

2006 aastal koondas Viljandi Metall AS kõik enda tootmised ühe ettevõtte alla.

VMT Tehased AS pakub teraskonstruktsioone ehitus-, tööstus- ja masinehitussektorile. Oleme omandanud EN ISO 3834-2 keevitussertifikaadi ja suudame pakkuda CE märgistust kõigele mida toodame.

VMT Tehastes töötab umbes 130 inimest, kes tegutsevad kahes tehases Viljandis ja Põltsamaal. Meie aastane toodang on umbes 7000 t, tootmishooned kokku 13000 m2 ja tootmismaad on ligikaudu 10 hektarit.

avaleht

AS VMT Tehased on suunitletud pakkuma klientidele teenuseid „ideest tooteni“. Koostöös teiste Viljandi Metall grupi ettevõtetega saame pakkuda terviklahendusi projekteerimisest kuni toote paigaldamiseni.

VMT Tehased teenuste hulka kuulub tehnoloogiline ettevalmistus ehk detailjooniste ja lõikefailide valmistamine või kliendi jooniste modifitseerimine tootmisele sobilikuks. Tehnoloogide eesmärk on tagada kliendile parim tehnoloogiline lahendus.

Klientide ja koostööpartneritega sujuvaks suhtlemiseks ning tellimuste õigeaegseks täitmiseks on projektijuhtimise ja eelarvestamise teenus. Iga projektijuht on spetsialiseerunud oma valdkonna tootegrupile, et klientidele pakkuda võimalikult kompaktset ja murevaba teenust.

Tootmine hõlmab enda alla materjali ettevalmistamise, keevitamise, viimistlemise, lõppmontaaži ja pakkimise teenust. Ettevalmistusosakonna lai seadmepark pakub materjalide töötlemiseks palju erinevaid võimalusi. Keevitusosakonna võimekus on lai ja saame oskuslikult hakkama nii ehituslike teraskonstruktsioonide kui ka keeruliste masinaehituslike seadmete nõuetekohase keevitamisega. Oleme omandanud EN ISO 3834-2 keevitussertifikaadi ja suudame pakkuda toodetele CE märgistust. Lõppmontaaži osakond pakub toodete lõppkoostamist ja korrektset pakkimist.

VMT Tehased pakub ka kvaliteedi kontrollimise teenust. Meil on ettevõttesisesed kvaliteediinspektorid, kes kontrollivad nii klientidelt kui ka standarditest tulenevate nõuete vastavust ettevalmistus-, keevitus- ja viimistlusosakonnas. Kvaliteediinspektorid on sertifitseeritud teostama toodete mõõdukontrolle, keevituse visuaalkontrolle, magnetpulberkontrolle ning mitmesuguseid viimistluse kontrolle.

VMT Tehased alla kuulub e-pood Metallikeskus.ee, mis pakub ettevõtte laoressursse ka eraklientidele üle Eesti. Tegemist on ühe esimese e-poega Eestis, mis tegeleb süsinik- ning roostevabast terasest profiilide ja lehtmaterjalide jaemüügiga.